Klub Zakupowy – Paczka od Rolnika

Region

Tarnów oraz powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski

 

O Klubie

Prowadzeniem Klubu Zakupowego Paczka od Rolnika zajmuje się stowarzyszenie Grupa Od Rolnika, na czele z Janem Czają. Skupia kilkunastu rolników i producentów z regionu, z których większość prowadzi gospodarstwa ekologiczne.

Mamy znakomite jedzenie po niższej cenie niż w ekologicznych sklepach. Znamy dokładnie producentów, wiemy, gdzie leży ich gospodarstwo, jak przygotowują dostawy. Każdy z nas, konsumentów, jest przez nich mile widziany. Konsumenci, którzy do nas dołączają, często opowiadają, że po raz pierwszy od niepamiętnych czasów zjedli prawdziwą rzodkiewkę, która pachnie, która smakuje – mówi Jan Czaja.

 

Jakie produkty

Klub oferuje do sprzedaży bezpośredniej blisko 70 różnych produktów: warzywa, owoce i zioła ekologiczne, jaja i nabiał, fasolę Piękny Jaś i przetwory z niej oraz rękodzieło.

 

Jak zamawiać

Zamawianie odbywa się poprzez stronę internetową. A zamówić może każdy, kto się zaloguje. Najwięcej klientów Klub ma z okolic Tarnowa i Krakowa, ale zdarzają się też i z dalszych regionów Polski.

Paczka od rolnika wysyłana jest kurierem lub dowożona do domu klienta własnym transportem (Tarnów, Kraków). Za dostawę poniżej 200 zł wartości zamówienia płaci się 20 zł.

Dostawa na terenie Krakowa i Tarnowa odbywa się we wtorki w godz. 18-22. Wysyłka kurierem odbywa się we wtorki (paczka dociera na następny dzień).

Towar można także odbierać osobiście w Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej.

W paczce są zawsze najświeższe warzywa i owoce – zebrane dzień przed lub w dniu dostawy. Kurierem wysyłane jest wszystko, co się nie psuje. Więc w Polskę jadą ziemniaki, buraki, marchew, seler, a nawet bazylia czy szczypiorek. Produkty, które łatwo się psują można kupić jedynie na miejscu.

Dane kontaktowe

Centrum Produktu Lokalnego,
33-114 Rzuchowa 1
tel: 608 42 46 60,
e-mail: grupaodrolnika@wp.pl

Strona www: www.paczkaodrolnika.pl

Klub Zakupowy – Paczka od Rolnika
Centrum Produktu Lokalnego
el: 608 42 46 60,
e-mail: grupaodrolnika@wp.pl
www: http://www.cpl.odrolnika.pl

Orlikowy Sad

Zobacz

„Ziołowa dolina”

Zobacz

Gospodarstwo Agroturystyczne ZŁOTY PSTRĄG

Zobacz

Gospodarstwo rolne „Crazy Farm”

Zobacz

Gospodarstwo agroturystyczne U Zochy

Zobacz

Sad pani Barabary

Zobacz
  • Siedziba klubu
  • Punkt odbioru
  • Producent / Wytwórca