Pyszne soki z Kamionnej

 W malowniczej miejscowości Kamionna na terenie Beskidu Wyspowego znajduje się gospodarstwo sadownicze Grzegorza Muchy. Od prawie 20 lat pan Grzegorz uprawia porzeczki czarne, maliny, agrest, wiśnie, aronie oraz śliwki węgierki. Z owoców robi doskonałe soki, syropy i kompoty. Gospodarstwo oraz produkty pana Grzegorza mają certyfikat Eko.

W naszych przetworach nie ma konserwantów ani żadnych sztucznych dodatków – barwników czy polepszaczy smaku. Robimy przetwory bez cukru oraz z ekologicznym, nierafinowanym cukrem trzcinowym – mówi pan Grzegorz. – Soki są tłoczone tradycyjnie na zimno ze świeżych owoców. Cechą charakterystyczną naszych soków jest to, że nie mieszamy owoców, czyli – BIO sok z maliny zawiera 100% maliny, BIO sok z aronii 100% aronii i tak dalej. Utrwalamy je przez pasteryzację, czyli podgrzanie do temperatury 80°C. Wszystkie produkty sprzedawane są w szklanych słoiczkach i butelkach.

W sezonie, w gospodarstwie pana Grzegorza można także kupować owoce. Gospodarstwo oraz produkty pana Grzegorza (Bio sok malina, Bio sok aronia i Bio owoce z zalewie półsłodkiej) mają certyfikat PLM.

Wyróżniono certyfikatem „Produkt Lokalny z Małopolski”

PLM

Dane kontaktowe

Grzegorz Mucha,
P.O.W. 32-732 Kamionna,
Kamionna 198,
tel. 608 615 449,
e-mail: kontakt@kamionna.com

Strona www: www.kamionna.com